- CITY GUIDE
- PODCAST
-
26°
Σπυριδούλα Καραμπουτάκη: Το ροζ βίντεο και η νέα της ανάρτηση
«Σου λέω με σιγουριά ότι δεν παντρεύομαι» δήλωσε
![p185215_b_v8_ab.jpg p185215_b_v8_ab.jpg](/images/120x120/3/jpg/sites/default/files/p185215_b_v8_ab.jpg)
![Η Σπυριδούλα Καραμπουτάκη καλεσμένη σε τηλεοπτική εκπομπή - Η φιναλίστ του MasterChef αναφέρθηκε στο ροζ βίντεο που κυκλοφορεί στο διαδίκτυο Η Σπυριδούλα Καραμπουτάκη καλεσμένη σε τηλεοπτική εκπομπή - Η φιναλίστ του MasterChef αναφέρθηκε στο ροζ βίντεο που κυκλοφορεί στο διαδίκτυο](/images/1074x600/3/jpg/sites/default/files/article/2021/10/10/spyridoula-karaboutaki-roz-video.jpg)
Η Σπυριδούλα Καραμπουτάκη μίλησε για το ροζ βίντεο σε δηλώσεις της, προχωρώντας και σε ανάρτηση στο Instagram.
Αποκαλυπτική η Σπυριδούλα Καραμπουτάκη για το ροζ βίντεο που κυκλοφορεί στο διαδίκτυο. Η πρώην παίκτρια, η οποία είχε φθάσει μέχρι τον τελικό του MasterChef, απάντησε επίσης σε ερώτηση για τον γάμο που σχεδίαζε με τον αρραβωνιαστικό της.
Στις δηλώσεις της στην κάμερα για το ροζ βίντεο που ανέβηκε στο Ίντερνετ, επεσήμανε μεταξύ άλλων: «Δεν θα ευχόμουν ούτε στον εχθρό μου να του συμβεί κάτι τέτοιο».
Μιλώντας στο OPEN η Σπυριδούλα Καραμπουτάκη σημείωσε ότι η διαρροή αυτή την έχει καταστρέψει ψυχολογικά, επισημαίνοντας ότι έχουν ήδη ξεκινήσει όλες οι νομικές διαδικασίες.
Η φιναλίστ του τελικού στο ΜasterChef επέστρεψε με νέα ανάρτηση στα social media, όπου μεταξύ άλλων τόνισε: «Σε σένα το λέω… σε σένα που μου στέλνεις μηνύματα και είσαι αισχρός… σε σένα που βιάζεις τη ψυχή ενός ανθρώπου χωρίς να σκέφτεσαι τι επιπτώσεις θα έχει σε εκείνον».
Σπυριδούλα Καραμπουτάκη - Η εξομολόγηση για το ροζ βίντεο
«Το κομμάτι με το ροζ βίντεο, που διέρρευσε, το βιώνω και θα συνεχίσω να το βιώνω πολύ άσχημα ψυχολογικά» ανέφερε αρχικά.
Και πρόσθεσε: «Είναι κάτι πολύ βαρύ και αυτό που θέλω είναι να γίνουν αυτά που πρέπει να γίνουν για να φτιάξω το ψυχολογικό κομμάτι μου. Δεν θα ευχόμουν ούτε στον εχθρό μου να του συμβεί κάτι τέτοιο. Μόνο που το συζητάω, με πάει πίσω. Έχουν ήδη ξεκινήσει όλες οι νομικές διαδικασίες. Σε καταστρέφει ψυχολογικά κάτι τέτοιο».
Μεταξύ άλλων η Σπυριδούλα Καραμπουτάκη μίλησε για τη συμμετοχή της στο MasterChef, τα ριάλιτι μαγειρικής και τον γάμο της. «Το καλοκαίρι πέρασα πολύ ωραία στο καταμαράν, που δούλευα. Συνιστώ σε κάθε μάγειρα να το ζήσει. Τα πράγματα άλλαξαν κάπως και σου λέω με σιγουριά ότι δεν παντρεύομαι, είναι περίεργη φάση.
» Παρακολουθώ όλα τα μαγειρικά ριάλιτι, είχα μία πρόταση από το Top Chef να συμμετέχω και με πολύ καλά λεφτά μάλιστα, αλλά το έκανα μία φορά και δεν θα ήθελα δεύτερη» τόνισε.
Θύμα λεκτικής βίας στην κουζίνα η Σπυριδούλα Καραμπουτάκη - Τι δήλωσε
Παράλληλα, αναφέρθηκε και στο θέμα της λεκτικής βίας στον χώρο εργασίας, υπογραμμίζοντας: «Έχω δεχτεί λεκτική βία στην εργασία μου, επειδή είμαι γυναίκα. Υπάρχουν κάποιες καταστάσεις στην ζωή μου, που δεν μπορώ να τις χειριστώ καθόλου».
«Η διαρροή του βίντεο και ο χαμός του μπαμπά μου είναι καταστάσεις που δεν θα μπορέσω να διαχειριστώ ποτέ» κατέληξε. Ο πατέρας της Σπυριδούλας Καραμπουτάκη είχε βρεθεί νεκρός τον Ιούλιο του 2020.
Σπυριδούλα Καραμπουτάκη για ροζ βίντεο: «Σταματήστε να πληγώνετε τους ανθρώπους»
Μετά τις δηλώσεις της στην τηλεόραση η φιναλίστ του MasterChef έκανε μια μακροσκελή ανάρτηση στο Instagram για το θέμα που έχει δημιουργηθεί με το ροζ βίντεο.
«Ακούς; Σε σένα το λέω… σε σένα που μου στέλνεις μηνύματα και είσαι αισχρός… σε σένα που βιάζεις τη ψυχή ενός ανθρώπου χωρίς να σκέφτεσαι τι επιπτώσεις θα έχει σε εκείνον. Σε σένα που δε σέβεσαι τίποτα. Που απλά πληκτρολογείς προσβλητικά μηνύματα… Υποτιμητικά και σκληρά… σε σένα μιλάω… και σου λέω να γίνεις άνθρωπος…
» Καλός άνθρωπος, γιατί η κοινωνία που ζούμε τους έχει ανάγκη. Το πρόβλημα δεν είναι ένα βίντεο… Το πρόβλημα το δημιουργούμε εμείς οι άνθρωποι. Που δεν σκεφτόμαστε πριν πούμε ή γράψουμε κάτι. Σταματήστε να πληγώνετε τους ανθρώπους… Αγαπήστε τον εαυτό σας… Μη ζείτε με τη λύπη του άλλου» έγραψε στο Ιnstagram.
![Η ανάρτηση από τη Σπυριδούλα Καραμπουτάκη στο Instagram για το ροζ βίντεο Η ανάρτηση από τη Σπυριδούλα Καραμπουτάκη στο Instagram για το ροζ βίντεο](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/spyridoula-karaboutaki.jpg)
«Δώστε στον άνθρωπο δίπλα σας ένα χέρι να σηκωθεί και όχι μια σπρωξιά να πάει στο διάολο. Δε ξέρετε πόσο κακό μπορεί να προκαλέσετε σε μια ψυχή. Και ακούστε με. Δεν αξίζει. Δε σε κάνει μάγκα. Και σίγουρα δε σε κάνει άντρα. Υπάρχουν και οι άλλοι που απλά σου δίνουν μια αγκαλιά. Για αυτούς αξίζει να χαμογελάμε» κατέληξε η Σπυριδούλα Καραμπουτάκη στην ανάρτησή της για το ροζ βίντεο που κυκλοφόρησε στο Ίντερνετ.
Ακολουθήστε την Athens Voice στο Google News κι ενημερωθείτε πρώτοι για όλες τις ειδήσεις
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
![](/images/w400/3/jpg/files/2024-02-02/final-voice-choice4.jpg)
ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΑ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
60 χρόνια από την κυκλοφορία ενός ιστορικού βιβλίου για τα ΜΜΕ
Δείτε το νέο επεισόδιο της τηλεοπτικής εκπομπής Marketing in Practice
Οι φωτογραφίες που ανάρτησε στο Instagram
Οι δηλώσεις του ηθοποιού σε συνέντευξη που παραχώρησε
Από τον Γιάννη Παπαμιχαήλ
Η πρώτη φωτογραφία από την τελετή
Tι είπε για τις αισθητικές επεμβάσεις
Το «Where No Man Has Gone Before» μετέτρεψε τη σειρά σε ένα απόλυτο franchise
Το τελευταίο επεισόδιο της σειράς είχε κάποιες εξόχως ενοχλητικές ομοιότητες με την απόπειρα εναντίον του πρώην Προέδρου των ΗΠΑ
Οι δυο γηραιότεροι υποψήφιοι στην ιστορία των ΗΠΑ
Οι αναρτήσεις τους έχουν «πλημμυρίσει» από δεκάδες σχόλια
«Όχι, δεν πειράζει», έγραψε στην λεζάντα ο γνωστός σεφ
«Γι' αυτό έχουμε γυναικοκτονίες», πρόσθεσε η ηθοποιός
Τι συνέβη - Η απάντηση της δημάρχου της περιοχής
Η έρευνα είχε συνολικά 94,943 συμμετέχοντες από 47 χώρες
«Αρκετή λάμψη και κάποιος μπορεί να σκεφτεί "αχ τι ωραία ζωή μέσα στην περιποίηση". Κι όμως...», έγραψε
«Ήταν πολύ σημαντικό το "δεν τρώμε"», είπε
Ένα επικό καλοκαιρινό throwback στο Χ - Οι πιο χιουμοριστικές αναρτήσεις
Έχετε δει 20 από 200 άρθρα.