«Πάρε τις λαμπάδες σου και φύγε» - Ο άγνωστος τσακωμός της νονάς Ζωής Λάσκαρη με τη Βάνα Μπάρμπα (video)
Ποιος βάφτισε τελικά το παιδί;
Έναν καβγά από τα παλιά έφερε ξανά στην επικαιρότητα ο γνωστός φωτογράφος και υπεύθυνος PR Γιάννης Καζανίδης. Ένας καβγάς μεταξύ δύο μεγάλων σταρ της ελληνικής σόουμπιζ, της Ζωής Λάσκαρη και της Βάνας Μπάρμπα. Ένας τσακωμός που συνέβη πριν πολλά χρόνια στην Ύδρα και συγκεκριμένα στη βάπτιση της κόρης της κ. Μπαρμπά.
«Υπήρξε μια παρεξήγηση από δύο πολύ καλές μου φίλες. Η Ζωή Λάσκαρη ήταν να είναι νονά της κόρης της Βάνας Μπάρμπα, αλλά τελευταία στιγμή υπήρξε μια παρεξήγηση, την οποία ποτέ δεν έμαθα. Στεναχωρήθηκα γιατί εγώ ήμουν στη μέση από δύο πολύ καλές μου φίλες», είπε ο Γιάννης Καζανίδης.
Ακολούθησε ο δημοσιογράφος Στέφανος Κωνσταντινίδης με περαιτέρω στοιχεία από τη Φωλιά των Κου-Κου: «Η βάφτιση θα γινόταν στην Ύδρα. Η Βάνα με τη Φαίδρα έχουν πάει νωρίτερα. Η Ζωή και η Μαρία Ελένη πηγαίνουν στην Ύδρα αργότερα με το δελφίνι. Στο λιμάνι την περίμεναν όλοι εκτός από τη Βάνα Μπάρμπα, γιατί έπινε το ουζάκι της σε ένα ουζερί 2 χλμ. πιο πέρα. Έξαλλη η Ζωή πήρε τηλέφωνο τη Βάνα και λογομάχησαν. Της είπε η Βάνα Μπάρμπα «πάρε τις λαμπάδες σου και φύγε»! Έφυγε η Ζωή Λάσκαρη και βρίσκουν την Άννα Δρούζα και της λένε «Εσύ θα βαφτίσεις το παιδί»!».
Οι δυο γυναίκες, μετά από χρόνια, τα βρήκαν και η Βάνα Μπάρμπα είχε αποκαλύψει το παρασκήνιο: «Πρέπει οι άνθρωποι να μάθουμε να συγχωρούμε, να κατανοούμε και μετά να ξαναβρισκόμαστε. Μπορεί να ήμουν κοριτσάκι, να έκανα μια βλακεία, αλλά πρέπει πάντα να δίνουμε μια δεύτερη ευκαιρία στους ανθρώπους».
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΑ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Από τον Γιάννη Παπαμιχαήλ
Η πρώτη φωτογραφία από την τελετή
Tι είπε για τις αισθητικές επεμβάσεις
Το «Where No Man Has Gone Before» μετέτρεψε τη σειρά σε ένα απόλυτο franchise
Το τελευταίο επεισόδιο της σειράς είχε κάποιες εξόχως ενοχλητικές ομοιότητες με την απόπειρα εναντίον του πρώην Προέδρου των ΗΠΑ
Οι δυο γηραιότεροι υποψήφιοι στην ιστορία των ΗΠΑ
Οι αναρτήσεις τους έχουν «πλημμυρίσει» από δεκάδες σχόλια
«Όχι, δεν πειράζει», έγραψε στην λεζάντα ο γνωστός σεφ
«Γι' αυτό έχουμε γυναικοκτονίες», πρόσθεσε η ηθοποιός
Τι συνέβη - Η απάντηση της δημάρχου της περιοχής
Η έρευνα είχε συνολικά 94,943 συμμετέχοντες από 47 χώρες
«Αρκετή λάμψη και κάποιος μπορεί να σκεφτεί "αχ τι ωραία ζωή μέσα στην περιποίηση". Κι όμως...», έγραψε
«Ήταν πολύ σημαντικό το "δεν τρώμε"», είπε
Ένα επικό καλοκαιρινό throwback στο Χ - Οι πιο χιουμοριστικές αναρτήσεις
Αποφασιστικό βήμα για την αντιμετώπιση της πειρατείας
Με αφορμή την επέτειο των γενεθλίων της
Η επανεμφάνιση της «Βουλίτσας» και οι ηθοποιοί που έμειναν από το πρώτο έως το τελευταίο επεισόδιο
Έχετε δει 20 από 200 άρθρα.