Ρεγγίνα Μακέδου για τα 2 χρόνια από τη μεταμόσχευση: Μία υπέροχη γυναίκα μου έσωσε τη ζωή
Τα λόγια ευγνωμοσύνης προς τη δότρια μυελού των οστών από τη μαχήτρια της λευχαιμίας
![62224-137655.jpg 62224-137655.jpg](/images/120x120/3/jpg/sites/default/files/contributor/62224-137655.jpg)
![Ρεγγίνα Μακέδου: Η ανάρτησή της για τα 2 χρόνια από τη μεταμόσχευση Ρεγγίνα Μακέδου: Η ανάρτησή της για τα 2 χρόνια από τη μεταμόσχευση](/images/1074x600/jpg/files/2024-06-03/reggina_makedou_lefxaimia.jpg)
Ρεγγίνα Μακέδου: Η ανάρτησή της για τα 2 χρόνια από τη μεταμόσχευση - Τι είπε για τη δότρια μυελού των οστών
Η Ρεγγίνα Μακέδου έκανε μια ξεχωριστή ανάρτηση σήμερα καθώς συμπληρώνονται δύο χρόνια από τη μέρα που υπεβλήθη σε μεταμόσχευση μυελού των οστών εν μέσω της μάχης της με τη λευχαιμία.
Με μια φωτογραφία της μέσα στο νοσοκομείο που τραβήχτηκε δύο χρόνια πριν, η Ρεγγίνα Μακέδου έστειλε ένα μήνυμα αγάπης στη γυναίκα που «της έσωσε τη ζωή» όπως έγραψε για τη δότριά της. Μεταξύ άλλων, η Ρεγγίνα Μακέδου έγραψε: «Σήμερα κλείνω 2 χρόνια από την μεταμόσχευση!!! Δυο χρόνια που μια Υπέροχη γυναίκα μου έσωσε την ζωη !!!! Η δότρια μου ο άγγελός μου!!! Ποσό σε ευχαριστώ πόσο να ήξερες! Θα σε γνωρίσω σύντομα!!!! 2 χρόνια πάλης σωματικής, πνευματικής και ψυχικής!!! Κάτι που δεν βλέπετε πίσω από αυτό το χαμόγελο είναι οι ατέλειωτες ώρες κλάμα!!!! ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ! Αλλά Θεέ μου είμαι ακόμα εδώ!!! Όλοι οι αγαπημένοι άνθρωποι στην Στοργή στο Παπανικολάου όλοι σας πόσο μα πόσο σας ευχαριστώ για όλα από την διευθύντρια μέχρι τις καθαρίστριες όλους σας όλους».
Η Ρεγγίνα Μακέδου για τη μάχη με τη λευχαιμία και το «ευχαριστώ» σε όσους στάθηκαν δίπλα της
Στη συνέχεια, ανέφερε: «Ένα τεράστιο ευχαριστώ στους γονείς μου για όσα ποτέ κανείς δεν είδε , για όλη την στήριξη και την υπομονή!! Ένα τεράστιο ευχαριστώ σε εκείνους τους φίλους που είναι βράχοι δίπλα μου… στα νεύρα μου, στις ήττες μου , στις νίκες μου, στα ξεσπάσματα μου, στα κλάματα μου στα γέλια μου… και ένα ένα μικρό ευχαριστώ για όσους τόλμησαν να με κρίνουν η να με ρίξουν… με κάνατε ακόμα πιο δυνατή… ΤΕΛΟΣ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ , μεγάλο ευχαριστώ στο ΟΡΑΜΑ ΕΛΠΙΔΑΣ για το τεράστιο έργο που κάνει και σώζει ζωές!!! Θα είμαι πάντα όπου με θέλετε εκεί!!!
2 ΧΡΟΝΙΑ !!!!! Ευχαριστώ ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ
"Μα εμείς τι και αν γεμίσαμε πληγές, βγήκαμε πάλι νικητές Γι' αυτό να μην φοβάσαι πια…"».
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΑ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Οι κάτοικοι κλήθηκαν να παραμείνουν σε ετοιμότητα
Οι όροι που επέβαλε το δικαστήριο για να μην μπει στη φυλακή
Νωρίτερα εστάλη μήνυμα στους κατοίκους από το 112
Έχει ήδη δρομολογήσει μια σειρά ενέργειες με σκοπό την απρόσκοπτη και με διαφάνεια αδειοδότηση και λειτουργία των καταστημάτων
Τι είπε στενή φίλη της για τις κρίσιμες ώρες που ήταν στην Πάρο
Οδηγούσε μεθυσμένος - Συνελήφθη από την Τροχαία
Η πρόγνωση του καιρού σύμφωνα με τον Π. Γιαννόπουλο
Δεν έχουν εξακριβωθεί ακόμα τα αίτια
Τα λάθη που γίνονται και ο ρόλος του στα αντανακλαστικά του οδηγού
Στον συλληφθέντα επιβλήθηκε το διοικητικό πρόστιμο των 30.000 ευρώ
Τα συγκινητικά «αντίο» των φίλων της
Μήνυμα του «112» στους κατοίκους - Επί τόπου δυνάμεις της Πυροσβεστικής
Η πρώην παίκτρια του MasterChef έφυγε από τη ζωή σε ηλικία μόλις 39 ετών
Οι προσπάθειες για να τους προσφέρουν νερό
Έχετε δει 20 από 200 άρθρα.