Τα everest στέλνουν το μήνυμά σου στους σύγχρονους ήρωες
Η πρωτοβουλία #Είμαστεμαζίσας εμψυχώνει τους εργαζομένους στα δημόσια νοσοκομεία και το ΕΚΑΒ
![114824-667199.jpg 114824-667199.jpg](/images/120x120/3/jpg/sites/default/files/contributor/114824-667199.jpg)
![everest - Πρωτοβουλία είμαστε μαζί σας everest - Πρωτοβουλία είμαστε μαζί σας](/images/1074x600/3/jpg/sites/default/files/article/2020/04/16/everest-eimaste-dipla-saw.jpg)
Είμαστεμαζίσας: Τα everest στέλνουν το δικό σου μήνυμα συμπαράστασης στους ήρωες της καθημερινότητας.
Είναι μαζί μας από το 1965, έχοντας προσφέρει νόστιμα διαλλείματα γεύσης κάθε στιγμή. Τα everest είναι μπροστά, αφού έγιναν η πρώτη ελληνική αλυσίδα που μείωσε το περιβαλλοντικό αποτύπωμά της, δείχνοντας ένα άλλο μοντέλο σύγχρονης επιχειρηματικότητας. Κι από την αρχή της πρωτοφανούς υγειονομικής κρίσης της πανδημίας του κορωνοϊού Covid-19 είναι δίπλα στους εργαζόμενους στα δημόσια νοσοκομεία και το ΕΚΑΒ, προσφέροντας σε εκείνες κι εκείνους που βρίσκονται κάθε στιγμή στην πρώτη γραμμή της μάχης απέναντι στον κορωνοϊό, δωρεάν καφέ και φρεσκοστυμμένο χυμό πορτοκάλι οποιαδήποτε ώρα της ημέρας, καθημερινά.
![everest - Πρωτοβουλία είμαστε μαζί σας everest - Πρωτοβουλία είμαστε μαζί σας](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/goydi.jpg)
#Είμαστεμαζίσας λένε τα everest και αναλαμβάνουν την πρωτοβουλία να μεταφέρουν τα μηνύματα συμπαράστασης καθεμίας και καθενός από εμάς που αναγνωρίζουμε τι θα πει να δίνεις τον καλύτερό σου εαυτό, με έναν μοντέρνο τρόπο που αξιοποιεί τις δυνατότητες της τεχνολογίας και εκφράζει την ανθρώπινη ανάγκη να σταθούμε στους μεγάλους ήρωες της καθημερινότητας.
Μέσα από τις ειδικές οθόνες που έχουν τοποθετηθεί αποκλειστικά γι’ αυτό τον σκοπό στα καταστήματα everest που βρίσκονται κοντά σε νοσοκομεία, οι λέξεις με ψυχή γίνονται μήνυμα συμπαράστασης για να δώσουν περισσότερη δύναμη. Και ο τρόπος για να στείλεις κι εσύ τις δικές σου εμψυχωτικές σκέψεις, το δικό σου μήνυμα συμπαράστασης, να πεις κι εσύ #Είμαστεμαζίσας με τον τρόπο σου είναι απλός.
![everest - Πρωτοβουλία είμαστε μαζί σας everest - Πρωτοβουλία είμαστε μαζί σας](/images/w734/3/jpeg/sites/default/files/metaxa.jpeg)
Γράψε στα σχόλια των αναρτήσεων τους στα social media αυτό που θα ήθελες να πεις στους γιατρούς και τους νοσηλευτές και τα everest θα το προβάλλουν στις οθόνες των καταστημάτων τους.
Βλέποντας από κοντά τον αγώνα των εργαζομένων στα νοσοκομεία που επισκέπτονται τα καταστήματά τους, τα everest πήραν την πρωτοβουλία να ενώσουν φωνές, στην πιο αισιόδοξη ever ενέργεια που μας καλεί να γίνουμε μέρος της.
![everest - Πρωτοβουλία είμαστε μαζί σας everest - Πρωτοβουλία είμαστε μαζί σας](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/eyaggelismos_.jpg)
Δημιουργώντας έναν δίαυλο επικοινωνίας ώστε να εκφράσουμε ό,τι νιώθουμε στους εργαζόμενους στο δημόσιο σύστημα υγείας που πρωτοστατούν με υπεράνθρωπες προσπάθειες ενάντια στην πανδημία του κορωνοϊού Covid-19. Στην δύσκολη περίοδο που εμείς μένουμε σπίτι γιατί πρέπει, παρακολουθώντας τις εξελίξεις, μπορούμε να πούμε #Είμαστεμαζίσας σε αυτούς που δίνουν τον καλύτερο τους εαυτό πρωταγωνιστώντας σε αυτές.
![everest - Πρωτοβουλία είμαστε μαζί σας everest - Πρωτοβουλία είμαστε μαζί σας](/images/w734/3/jpeg/sites/default/files/eyaggelismos_3.jpeg)
![everest - Πρωτοβουλία είμαστε μαζί σας everest - Πρωτοβουλία είμαστε μαζί σας](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/eyaggelismos.jpg)
![everest - Πρωτοβουλία είμαστε μαζί σας everest - Πρωτοβουλία είμαστε μαζί σας](/images/w734/3/jpeg/sites/default/files/erythros.jpeg)
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΑ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Πήρε το όνομα Spetsi και είναι καλά στην υγεία του
Φίλοι και συγγενείς τίμησαν την μνήμη της
Οι κάτοικοι κλήθηκαν να παραμείνουν σε ετοιμότητα
Οι όροι που επέβαλε το δικαστήριο για να μην μπει στη φυλακή
Νωρίτερα εστάλη μήνυμα στους κατοίκους από το 112
Έχει ήδη δρομολογήσει μια σειρά ενέργειες με σκοπό την απρόσκοπτη και με διαφάνεια αδειοδότηση και λειτουργία των καταστημάτων
Τι είπε στενή φίλη της για τις κρίσιμες ώρες που ήταν στην Πάρο
Οδηγούσε μεθυσμένος - Συνελήφθη από την Τροχαία
Η πρόγνωση του καιρού σύμφωνα με τον Π. Γιαννόπουλο
Δεν έχουν εξακριβωθεί ακόμα τα αίτια
Τα λάθη που γίνονται και ο ρόλος του στα αντανακλαστικά του οδηγού
Στον συλληφθέντα επιβλήθηκε το διοικητικό πρόστιμο των 30.000 ευρώ
Τα συγκινητικά «αντίο» των φίλων της
Μήνυμα του «112» στους κατοίκους - Επί τόπου δυνάμεις της Πυροσβεστικής
Έχετε δει 20 από 200 άρθρα.