- CITY GUIDE
- PODCAST
-
31°
Μπακογιάννης και Μάστορας καλούν απόψε τον κόσμο στο Σύνταγμα
Πρόσκληση μέσω Instagram για Πρωτοχρονιά με Μέλισσες και πολλή μουσική
![62224-137655.jpg 62224-137655.jpg](/images/120x120/3/jpg/sites/default/files/contributor/62224-137655.jpg)
![Κώστας Μπακογιάννης, Χρήστος Μάστορας Κώστας Μπακογιάννης, Χρήστος Μάστορας](/images/1074x600/3/jpg/sites/default/files/article/2019/12/31/191231115418_protxronia-550x309.jpg)
Ο Κώστας Μπακογιάννης, Δήμαρχος Αθηναίων, και ο Χρήστος Μάστορας από τις «Μέλισσες» προσκαλούν τον κόσμο απόψε στην πλατεία Συντάγματος για την αλλαγή του χρόνου.
Κάλεσμα μέσω Instagram απευθύνει ο δήμαρχος Αθηναίων, Κώστας Μπακογιάννης μαζί με τον frontman του συγκροτήματος «Μέλισσες», Χρήστο Μάστορα να κατέβουν απόψε στην πλατεία Συντάγματος και να αποχαιρετήσουν το 2019 και να υποδεχθούν το 2020.
Αξίζει να σημειωθεί ότι οι πρωταγωνιστές της βραδιάς - οι «Μέλισσες»- συμμετέχουν στην εορταστική βραδιά αφιλοκερδώς και την αμοιβή τους θα την προσφέρουν στο Κέντρο Υποδοχής και Αλληλεγγύης του Δήμου Αθηναίων (ΚΥΑΔΑ).
«Όταν μας έγινε η πρόταση από το Δήμο της Αθήνας να συμμετέχουμε στην μεγάλη συναυλία για την Υποδοχή του 2020 στην Πλατεία Συντάγματος, αμέσως σκεφτήκαμε να προσφέρουμε την αμοιβή μας για τις ανάγκες του Δήμου Αθηναίων για την αντιμετώπιση των προβλημάτων των ευπαθών ομάδων. Σας περιμένουμε λοιπόν όλες και όλους στη μεγάλη γιορτή, στις 31 Δεκεμβρίου στο Σύνταγμα, για να αλλάξουμε τη χρονιά μαζί, χορεύοντας και τραγουδώντας!!» έγραψαν στην λεζάντα της φωτογραφίας που ανέβασαν στο Instagram οι Μέλισσες.
Δείτε τη διαδικτυακή πρόσκληση για αυτήν την ξεχωριστή βραδιά του έτους από τον Κώστα Μπακογιάννη και τον Χρήστο Μάστορα.
Το εορταστικό πρόγραμμα
Οικοδεσπότες της βραδιάς θα είναι ο Θέμης Γεωργαντάς και η Νάντια Μπουλέ που θα καλέσουν στη σκηνή τον δήμαρχο Αθηναίων Κώστα Μπακογιάννη, για την αλλαγή του χρόνου.
Τη μουσική θα αναλάβουν οι ΜΕΛΙSSES. Μαζί τους on stage θα βρεθούν η Ήβη Αδάμου, η Demy και η Josephine, ενώ τους καλλιτέχνες θα πλαισιώσει η βραβευμένη ομάδα γενικής γυμναστικής Wolves σε ένα φαντασμαγορικό πρόγραμμα. Το πάρτι όμως δεν τελειώνει εδώ… Στη συνέχεια, τη σκυτάλη αναλαμβάνει ο Dj Pitsi με ένα άκρως δυναμικό dj set!
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΑ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Υποστηρίζει ότι δέχθηκε λεκτική και σωματική επίθεση μπροστά στο παιδί της
Αλλάζει το σκηνικό του καιρού - Έρχονται θερμικές καταιγίδες
Τα ίχνη του χάθηκαν στις 11 Ιουλίου
Οι αγαπημένοι της φίλοι με δάκρυα στα μάτια ανακοίνωσαν πότε και πού θα γίνει η κηδεία
Οι περιοχές που κινδυνεύουν περισσότερο
Το χρονικό και η δικαστική απόφαση που προκάλεσε αντιδράσεις
Νωρίτερα εστάλη μήνυμα 112 στους κατοίκους των γύρω περιοχών
Πήρε το όνομα Spetsi και είναι καλά στην υγεία του
Φίλοι και συγγενείς τίμησαν την μνήμη της
Οι κάτοικοι κλήθηκαν να παραμείνουν σε ετοιμότητα
Οι όροι που επέβαλε το δικαστήριο για να μην μπει στη φυλακή
Νωρίτερα εστάλη μήνυμα στους κατοίκους από το 112
Έχει ήδη δρομολογήσει μια σειρά ενέργειες με σκοπό την απρόσκοπτη και με διαφάνεια αδειοδότηση και λειτουργία των καταστημάτων
Έχετε δει 20 από 200 άρθρα.