Αθλητισμος
Podcast Προμενάδα S02 | Ο Γιώργος Ψύχας μιλάει με την Ελισάβετ Τελτσίδου
Μία συζήτηση για το τζούντο, το «βάρος» της ταμπέλας του φαβορί και τους Ολυμπιακούς Αγώνες
![](/content/media/images/podcast.png)
![giorgos-psychas.jpg.jpg giorgos-psychas.jpg.jpg](/images/120x120/3/jpg/sites/default/files/giorgos-psychas.jpg.jpg)
Γιώργος Ψύχας
1’
ΔΙΑΒΑΣΜΑ
Προμενάδα [ουσ.,θηλ.] η βόλτα, ο περίπατος. Μια τέτοια βόλτα ξεκινά ο Γιώργος Ψύχας στο νέο vidcast της Athens Voice με καλεσμένους ανθρώπους που αγαπούν τον αθλητισμό και τον «υπηρετούν» είτε από την πρώτη γραμμή, είτε πίσω από μια κάμερα, ένα μικρόφωνο ή και τις σελίδες ενός βιβλίου.
Δέκατη όγδοη καλεσμένη στη δεύτερη σεζόν η Ελισάβετ Τελτσίδου σε μία συζήτηση για το τζούντο, το «βάρος» της ταμπέλας του φαβορί και τους Ολυμπιακούς Αγώνες.
![Προμενάδα με τον Γιώργο Ψύχα | Guest: Ελισάβετ Τελτσίδου Προμενάδα με τον Γιώργο Ψύχα | Guest: Ελισάβετ Τελτσίδου](/images/1440x810/3/jpg/files/YouTube/CW_PlK5AeC4.jpg)