Αθλητισμος
Podcast Προμενάδα S02 | Ο Γιώργος Ψύχας μιλάει με την Ελεάννα Χριστινάκη
Μία συζήτηση για το μπάσκετ γυναικών, την Αμερική, την ψυχική υγεία και το marketing στον αθλητισμό
![](/content/media/images/podcast.png)
![giorgos-psychas.jpg.jpg giorgos-psychas.jpg.jpg](/images/120x120/3/jpg/sites/default/files/giorgos-psychas.jpg.jpg)
Γιώργος Ψύχας
1’
ΔΙΑΒΑΣΜΑ
Προμενάδα [ουσ.,θηλ.] η βόλτα, ο περίπατος. Μια τέτοια βόλτα ξεκινά ο Γιώργος Ψύχας στο νέο vidcast της Athens Voice με καλεσμένους ανθρώπους που αγαπούν τον αθλητισμό και τον «υπηρετούν» είτε από την πρώτη γραμμή, είτε πίσω από μια κάμερα, ένα μικρόφωνο ή και τις σελίδες ενός βιβλίου.
Δωδέκατη καλεσμένη στη δεύτερη σεζόν η Ελεάννα Χριστινάκη σε μία συζήτηση για το μπάσκετ γυναικών, την Αμερική, την ψυχική υγεία και το marketing στον αθλητισμό.
![Προμενάδα με τον Γιώργο Ψύχα | Guest: Ελεάνα Χριστινάκη Προμενάδα με τον Γιώργο Ψύχα | Guest: Ελεάνα Χριστινάκη](/images/1440x810/3/jpg/files/YouTube/VvOCH7cUS_k.jpg)