- CITY GUIDE
- PODCAST
-
36°
Αθλητισμος
Podcast Προμενάδα | Ο Γιώργος Ψύχας μιλάει με τον Μάκη Παπασημακόπουλο
Μία συζήτηση για τις παθογένειες του ελληνικού ποδοσφαίρου, την ελευθερία του λόγου και φυσικά την ΑΕΚ
![](/content/media/images/podcast.png)
Προμενάδα [ουσ.,θηλ.] η βόλτα, ο περίπατος. Μια τέτοια βόλτα ξεκινά ο Γιώργος Ψύχας στο νέο vidcast της Athens Voice με καλεσμένους ανθρώπους που αγαπούν τον αθλητισμό και τον «υπηρετούν» είτε από την πρώτη γραμμή, είτε πίσω από μια κάμερα, ένα μικρόφωνο ή και τις σελίδες ενός βιβλίου.
Έκτος καλεσμένος, ο Μάκης Παπασημακόπουλος, σε μία συζήτηση για τις παθογένειες του ελληνικού ποδοσφαίρου, την ελευθερία του λόγου και φυσικά την ΑΕΚ.
![Προμενάδα με τον Γιώργο Ψύχα | Guest: Μάκης Παπασημακόπουλος Προμενάδα με τον Γιώργο Ψύχα | Guest: Μάκης Παπασημακόπουλος](/images/1440x810/3/jpg/files/YouTube/lVDvocF8o3Q.jpg)