3 σπέσιαλ μέρη για να τσιμπήσεις κάτι μέχρι την Ανάσταση
- CITY GUIDE
- PODCAST
-
33°
![Μανίνα Ζουμπουλάκη Μανίνα Ζουμπουλάκη](/images/480x480/3/jpg/files/2023-11-13/m-zoumpoulaki.jpg)
Μανίνα Ζουμπουλάκη
Γεννήθηκα το 1960, μεγάλωσα στην Καβάλα, γράφω στα περιοδικά από τις αρχές της δεκαετίας του '80 μέχρι και σήμερα. Κατά καιρούς είμαι ραδιοφωνική παραγωγός. Έχω γράψει 17 βιβλία, δύο σενάρια ταινιών μεγάλου μήκους, δύο σήριαλ, ένα σενάριο τηλεταινίας και πολλά διηγήματα: αυτά είναι όσα έχουν κυκλοφορήσει γιατί είναι κι άλλα που δεν είδαν ακόμη το φώς. Αλλά ποτέ δεν ξέρει κανείς.
ΑΡΘΡΟΓΡΑΦΙΑ
Αρχειο
Γάντια, μόνα τους...
Είναι η εποχή που βρίσκεις μονά γάντια στους δρόμους και πάντα αναρωτιέμαι πού να είναι το ταίρι τους
Αρχειο
Show me the way
Μερικές φορές θέλεις κάποιος να σου δείξει το δρόμο επειδή μοναχός σου δεν βλέπεις την τύφλα σου…