Όσα μας έφτιαξαν τη διάθεση στο ίντερνετ
- CITY GUIDE
- PODCAST
-
35°
Λίνα Μανδράκου
Γεννήθηκε στη Λάρισα και ζει στο Ακταίο του Ρίου (Αχαΐας). Από μικρή είχε έφεση στο μπαλέτο, τον σύγχρονο χορό, το κολύμπι και τη μόδα. Κόλλησε το μικρόβιο της δημοσιογραφίας από τη θεία της (παλαίμαχη δημοσιογράφος πια), λατρεύει τα κλαμπ, το τραγούδι «Barbie Girl» των Aqua και το περιοδικό SOUL.
ΑΡΘΡΟΓΡΑΦΙΑ
Ελλαδα
Κουίζ ορθογραφίας: Βάζουμε τα κενά, βάλε τα γράμματα που λείπουν
Τσέκαρε αν είσαι καλός στην ορθογραφία