Όσα μας έφτιαξαν τη διάθεση στο ίντερνετ
- CITY GUIDE
- PODCAST
-
29°
Λίνα Μανδράκου
Γεννήθηκε στη Λάρισα και ζει στο Ακταίο του Ρίου (Αχαΐας). Από μικρή είχε έφεση στο μπαλέτο, τον σύγχρονο χορό, το κολύμπι και τη μόδα. Κόλλησε το μικρόβιο της δημοσιογραφίας από τη θεία της (παλαίμαχη δημοσιογράφος πια), λατρεύει τα κλαμπ, το τραγούδι «Barbie Girl» των Aqua και το περιοδικό SOUL.
ΑΡΘΡΟΓΡΑΦΙΑ
Fashion
Δες τη νέα συλλογή του οίκου Balenciaga παίζοντας
Μας ντύνει ιππότες με τη συλλογή του για το φθινόπωρο του 2021