Δικαστικό θρίλερ με βραβείο
Κινηματογραφος
Κριτική ταινίας: Το κορίτσι με το βραχιόλι (La fille au bracelet)
Εργάζεται επαγγελματικά ως κριτικός κινηματογράφου από το 1996. Είναι τακτικό μέλος των ΕΣΠΗΤ, ΠΕΚΚ και FIPRESCI. Έχει εργαστεί σε δεκάδες περιοδικά, εφημερίδες, site, τηλεοπτικές και ραδιοφωνικές εκπομπές. Είναι Πειραιώτης και Ολυμπιακός.
Δικαστικό θρίλερ με βραβείο
H δύναμη της καθημερινότητας κόντρα στο χάος του σύμπαντος