Αν είναι Boogaloo ναι!
- CITY GUIDE
- PODCAST
-
35°
![42700073_562246877585728_3324353125745164288_n.jpg 42700073_562246877585728_3324353125745164288_n.jpg](/images/480x480/3/jpg/sites/default/files/42700073_562246877585728_3324353125745164288_n.jpg)
Ελένη Μπεζιριάνογλου
'Οταν δεν μπαινοβγαίνει σε αεροπλάνα, πλοία και τρένα γυρνώντας τον κόσμο, γράφει για μόδα, ομορφιά, γεύση, fitness, ταξίδια, σειρές και ό,τι άλλο την εμπνέει. Έχει αποφοιτήσει από το τμήμα Ε.Μ.Μ.Ε. του Καποδιστριακού Αθηνών, έχει μεταπτυχιακό στη Δημοσιογραφία & Νέα Μέσα, θέλει να μιλάει πέντε γλώσσες (τώρα μαθαίνει την 4η) και είναι μονίμως online. Περνάει καλά (συνήθως) κι αυτό βγαίνει προς τα έξω στο Instagram της @elenioui bez.
ΑΡΘΡΟΓΡΑΦΙΑ
Θεματα
Juice Bars: H Αθήνα στύβει με μανία
Στα νέα hot spot της Αθήνας θα ανακαλύψεις το μυστικό της υγιεινής απόλαυσης
Fashion
Να εντυπωσιαστώ ή να σοκαριστώ με αυτά τα φορέματα-μπαλόνια;
Κάτι μου λέει ότι θα ξεφουσκώσει γρήγορα αυτή η μόδα