Μια σπουδαία κινηματογραφική συνύπαρξη σε ένα πολιτικό θρίλερ (video)
- CITY GUIDE
- PODCAST
-
27°
![daad.jpg daad.jpg](/images/480x480/3/jpg/sites/default/files/daad.jpg)
Δημήτρης Αθανασιάδης
Σπούδασε Ιστορία στη Φιλοσοφική του ΑΠΘ και προτίμησε να γίνει δημοσιογράφος για να γνωρίσει από κοντά όσους διάβαζε στα αγαπημένα του περιοδικά και να κάνει περισσότερα ταξίδια. Έχει εργαστεί ως επιμελητής ύλης στο SOUL, social media manager, αρχισυντάκτης στο athensvoice.gr και ραδιοφωνικός παραγωγός. Αυτή την εποχή είναι διευθυντής web της Athens Voice. IG: @athanasiadisdim Spotify: Dimitris Athanasiadis
ΑΡΘΡΟΓΡΑΦΙΑ
Δείτε το trailer της πολυαναμενόμενης ταινίας (video)
Ταινίες πολεμικών τεχνών του Χονγκ Κονγκ με ελεύθερη είσοδο
«Να σταθώ στα πόδια μου», το βιντεοκλίπ της προεκλογικής περιόδου
25 άγνωστες φωτογραφίες από τη χρυσή εποχή της ψηφιακής επανάστασης