Το τραγούδι της ημέρας: Hate To See You Go
- CITY GUIDE
- PODCAST
-
34°
Γιώργος Δημητρακόπουλος
O Γιώργος Δημητρακόπουλος είναι δημοσιογράφος. Σπούδασε στο τμήμα ΕΜΜΕ του Παντείου και στη συνέχεια πραγματοποίησε μεταπτυχιακές σπουδές στο Πανεπιστήμιο του Sussex («Λογοτεχνία και Οπτικός Πολιτισμός»). Zει στο Λυκαβηττό. Κυκλοφορεί στο κέντρο. To βιβλίο του "Το Soundtrack της Πόλης" με σαράντα συνεντεύξεις από την ομώνυμη στήλη κυκλοφορεί από τις εκδόσεις Αthens Voice Books. FB: gdim400 Twitter: mister_pimlico Email: gdim400@gmail.com & museweek@athensvoice.gr Blog: gdim400.blogspot.com
ΑΡΘΡΟΓΡΑΦΙΑ
Η βινυλιακή έκδοση του καινούργιου του άλμπουμ εξαρτάται από σένα με crowdfunding
Λίγο πριν την συναυλία στο Κremlino και μετά το τέλος των Active Member μοιράζεται τις κοφτερές της σκέψεις μαζί μας
Το σχόλιο του βρετανού μουσικού σε 40''