Σε ένα party με καλεσμένο τον μπασίστα των Vampire Weekend
- CITY GUIDE
- PODCAST
-
25°
Γιώργος Δημητρακόπουλος
O Γιώργος Δημητρακόπουλος είναι δημοσιογράφος. Σπούδασε στο τμήμα ΕΜΜΕ του Παντείου και στη συνέχεια πραγματοποίησε μεταπτυχιακές σπουδές στο Πανεπιστήμιο του Sussex («Λογοτεχνία και Οπτικός Πολιτισμός»). Zει στο Λυκαβηττό. Κυκλοφορεί στο κέντρο. To βιβλίο του "Το Soundtrack της Πόλης" με σαράντα συνεντεύξεις από την ομώνυμη στήλη κυκλοφορεί από τις εκδόσεις Αthens Voice Books. FB: gdim400 Twitter: mister_pimlico Email: gdim400@gmail.com & museweek@athensvoice.gr Blog: gdim400.blogspot.com
ΑΡΘΡΟΓΡΑΦΙΑ
Είναι τελικά η 21η Ιουνίου η μέρα εορτασμού της μουσικής ή μήπως είναι κάτι παραπάνω για όλη την Ευρώπη;
Το μεγαλύτερο πάρτι της Άνοιξης από την ΑTHENS VOICE και την Klik Records. Ραντεβού στις 9 Μαΐου στην πλατεία Θεάτρου.