Στο κέντρο του Ξυλόκαστρου, όπου θα πάτε παντού σε 5 λεπτά με τα πόδια, μπροστά στη θάλασσα
![Arion Hotel Arion Hotel](/images/342x342/3/jpg/files/2024-07-03/arion.jpg)
Πρόκειται για ένα concept που φέρει την υπογραφή του Στέφανου Δωματιώτη, κορυφαίου και διεθνούς φήμης βραβευμένου coffee consultant, ο οποίος μαζί με την έμπειρη ομάδα της εταιρείας του Create, επιλέγουν και καβουρδίζουν με ιδιαίτερη προσοχή κορυφαίους καφέδες από όλο τον κόσμο. Θα απολαύσεις μοναδικό specialty coffee και φρεσκοψημένες λιχουδιές κάθε μέρα.