![](/images/342x342/3/png/files/imagenotfound.png)
![](/images/342x342/3/png/files/imagenotfound.png)
Συναυλιακός χώρος επί της Πειραιώς, υπό τη σκέπη της Didi Music, που φιλοδοξεί να συνεχίσει τη σύντομη αλλά σημαντική παρουσία του Stage Volume 1 στο Θησείο που φιλοξένησε μερικές από τις πιο ενδιαφέρουσες μέταλ και μπλουζ συναυλίες της περασμένης σεζόν. Ο νέος χώρος "Piraeus 117 Academy" αναμένεται να κάνει δυναμική είσοδο κλείνοντας μεγάλα και δυνατά συναυλιακά ραντεβού με το κοινό.
2108820426