Depy & Melodies Project- jazzy merry christmas
Μετά την επιτυχημένη εμφάνισή τους στο Jazz Point επανεμφάνιση σε εορταστικό κλίμα και με ανανεωμένο play-list σε μια διάθεση πιο γιορτινή Jazzy Mery Christmas.
H πιανίστα και perfomer της jazz μουσικής σκηνής Ντέπη Σακελλαρίου με την ξεχωριστή φωνή της και το γκρουπ της θα μας παρουσιάσουν ένα πρόγραμμα σε ήχους Jazz, swing, blues από τραγούδια του Frank Sinatra όπως to New York, I've got you under my Skin,The shadow of your smile, κτλ. συνθέσεις του C.Porter, G.Gershwin, N.Simone, E.James, E.Fitzerald κτλ. και γνωστές χριστουγεννιάτικες διασκευές όπως μόνο αυτοί ξέρουν.
Παρασκευή 19 Δεκεμβρίου 2014
Ώρα 22.30
Μουσική είσοδος 5€