- CITY GUIDE
- PODCAST
-
34°
Εμφάνιση φίλτρων
Τίτλος
Κατηγορία
Χώροι
Περιοχή
Το βράδυ της Δευτέρας 26 Μαϊου (στις 19:30), στην Τεχνόπολη του Δήμου Αθηναίων η όπερα θα συναντήσει το κλαρίνο και μαζί θα σμίξουν με όλες τις μουσικές και την αγάπη του κόσμου. Είναι η μέρα της συναυλίας του περιοδικού δρόμου «σχεδία».
Οι: Batala, Σπύρος Γραμμένος, Duo Fina, Encardia, Gadjo Dilo, Locomondo, Μίλτος Πασχαλίδης, Μάρθα Φριντζήλα, Πετρολούκας Χαλκιάς & Αντώνης Κυρίτσης επί σκηνής, θα δώσουν το ρυθμό, ενώνοντας τη μουσική με τη δημοσιογραφία της αλληλεγγύης.
Δευτέρα 26 Μαϊου 2014
Ώρα 19.30
Τιμή εισιτηρίου: 5€
Προπώληση:
Καταστήματα Ιανός, PUBLIC, Παπασωτηρίου, Seven Spots και στο www.viva.gr