- CITY GUIDE
- PODCAST
-
27°
Εμφάνιση φίλτρων
Τίτλος
Κατηγορία
Χώροι
Περιοχή
Ένα από τα πιο σημαντικά σχήματα της εγχώριας τζαζ και δημιουργικής μουσικής, οι Magnanimus Trio (Χρήστος Μπάρμπας νέυ/ πιάνο, Παύλος Σπυρόπουλος κοντραμπάσο, Δημήτρης Τασούδης τύμπανα/πιάνο) επιστρέφουν μετά από δυο χρόνια για μια και μοναδική εμφάνιση στην Αθήνα και μας μαγεύουν με τις υπέροχες μουσικές τους!
Έχοντας τρεις υπέροχους δίσκους στο ενεργητικό τους, ανεβαίνουν στην σκηνή του The Zoo και μας ταξιδεύουν μουσικά σε ένα live που δεν πρέπει να χάσει κανένας μουσικόφιλος!
ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ
![Magnanimus Trio Magnanimus Trio](/images/220x220/3/jpg/sites/default/files/event/2018/11/23/816-7.jpg)
Magnanimus Trio
ΤΙΜΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ
Είσοδος 7€