- CITY GUIDE
- PODCAST
-
27°
Εμφάνιση φίλτρων
Τίτλος
Κατηγορία
Χώροι
Περιοχή
Οι The Thing, η avant jazz/punk μπάντα των Mats Gustafsson, Ingebrigt Håker Flaten και Paal Nilssen-Love, επισκέπτονται την Αθήνα για πρώτη φορά, για μια μοναδική ζωντανή εμφάνιση στο ΙΛΙΟΝ plus, καλεσμένοι του Underflow Record Store & Art Gallery.
Opening Act: TBA
Η πώληση των εισιτηρίων έχει ήδη ξεκινήσει και γίνεται αποκλειστικά από τον χώρο του Underflow Record Store & Art Gallery, Καλλιρόης 39, Σταθμός Μετρό Συγγρού-Φιξ.
ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ
![377561-779446.jpg 377561-779446.jpg](/images/220x220/3/jpg/sites/default/files/event/2017/10/20/377561-779446.jpg)
Οι The Thing για πρώτη φορά στην Αθήνα
ΤΙΜΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ
Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2017, 21.00 * Τιμή εισιτηρίου: €30