Οι Trava Bros με τον Γαβρήλο Τσακιρίδη στο πιάνο στέκονται απέναντι στις γυναίκες με θάρρος και παρρησία!
Μια πανοραμική, συναισθηματική, ανδρική ματιά προς τις γυναίκες, είναι η νέα μουσική παράσταση των Trava Bros. Από τη μάνα έως την ερωμένη, από την πιο ψυχρή στην πιο παρηγορητική, όλα τα πρόσωπα της γυναίκας συμπρωταγωνιστούν σε αυτήν την παράσταση.
Ο πόνος από την απουσία της, ο έρωτας και το μίσος, η πρώτη εφηβική εμπειρία, η αυτοθυσιαστική αγάπη, η σκληρότητα, το μυστήριο, η βαθιά επιρροή, η ανεξαρτησία, η πέραν του χρόνου και χώρου αγάπη, το ανεκπλήρωτο, η ομορφιά, η προδοσία και η εγκατάλειψη, η απιστία και η τιμωρία, ο χωρισμός, ο μισογυνισμός, η νοσταλγία, ο πόθος και το πάθος, η υποτίμηση, η ήττα, η απομόνωση, η θεοποίηση. Όλα όσα ζει ο άνδρας από - και με - τη γυναίκα γίνονται τραγούδι, χιούμορ, σκέψη και συναίσθημα σε μία παράσταση για άνδρες και γυναίκες.
Τις Κυριακές 14, 21 & 28 Μαΐου 2017 * Ώρα έναρξης: 21:00 Τιμές 10 ευρώ με μπύρα ή κρασί στο bar 12 ευρώ με ποτό στο bar 40 ευρώ φιάλη κρασί | 2 άτομα 80 ευρώ φιάλη ποτού | 4 άτομα
ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ
![352906-731894.jpg 352906-731894.jpg](/images/220x220/3/jpg/sites/default/files/event/2017/05/05/352906-731894_1.jpg)
Τις Κυριακές 14, 21 & 28 Μαΐου 2017 * Ώρα έναρξης: 21:00 Τιμές 10 ευρώ με μπύρα ή κρασί στο bar 12 ευρώ με ποτό στο bar 40 ευρώ φιάλη κρασί | 2 άτομα 80 ευρώ φιάλη ποτού | 4 άτομα