Ανακοίνωση από τους διοργανωτές:
Η πρεμιέρα των παραστάσεων "Το Φορτηγό και άλλες ιστορίες" του Διονύση Σαββόπουλου στο gazarte αναβάλλεται για το επόμενο Σάββατο 11 Φεβρουαρίου εξαιτίας εποχικών ιώσεων δύο εκ των συντελεστών.
Τα Σάββατα του Σαββόπουλου
Το ΦΟΡΤΗΓΟ και άλλες ιστορίες
Main Stage
με τους: Κατερίνα Πολέμη, Θέμο Σκανδάμη, Εύη Μάζη
και τους: Γιώτη Κιουρτσόγλου, Δημήτρη Λάππα
Ήχος: Γιάννης Τούντας
Φώτα: Περικλής Μαθιέλης
Εικαστικό: Αλέξης Κυριτσόπουλος
Ενδυματολόγος: Ζαΐρα Φαληρέα
Κάθε Σάββατο από 4-25 Φεβρουαρίου 2017 * Ώρα έναρξης: 21.30 * Τιμή εισιτηρίου: Προπώληση: A ζώνη: 33€ | Β ζώνη: 27€ | Όρθιοι: 10€ Ταμείο: A ζώνη: 36€ | Β ζώνη: 30€ | Όρθιοι: 13€
*** Τα εισιτήρια είναι θεάματος & δεν περιλαμβάνουν ποτό
Νέα παράταση: Κυριακή 12 & Παρασκευή 17 Μαρτίου
ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ
![337231-701287.jpg 337231-701287.jpg](/images/220x220/3/jpg/sites/default/files/event/2017/01/17/337231-701287_1.jpg)
Κάθε Σάββατο από 11 Φεβρουαρίου 2017 * Ώρα έναρξης: 21.30 * Τιμή εισιτηρίου: Προπώληση: A ζώνη: 33€ | Β ζώνη: 27€ | Όρθιοι: 10€ Ταμείο: A ζώνη: 36€ | Β ζώνη: 30€ | Όρθιοι: 13€