Αν ρωτήσεις του κατοίκους των νοτίων προαστίων πού θα φας καλό παραδοσιακό κεμπάπ, θα σε στείλουν στ
![Κεμπαπτζίδικον Το Γνήσιον Κεμπαπτζίδικον Το Γνήσιον](/images/272x272/3/jpg/files/2023-11-22/kebap3.jpg)
Ανατολιτικη
Κεμπαπτζίδικον Το Γνήσιον
Σερβίρει το πιο αυθεντικό και πεντανόστιμο λαχματζούν της Αθήνας. Η μυρωδιά του φρεσκομαγειρεμένου μαμαδίσιου κιμά θα σε οδηγήσει από μόνη της στο μικρό στενό. Αν κάνει κρύο πάρε και μια από τις άπαιχτες σούπες σε χάρτινο κυπελάκι για το δρόμο. Σκέτη απόλαυση. Κυριακή κλειστά.
2130318060