- CITY GUIDE
- PODCAST
-
36°
Εμφάνιση φίλτρων
Ένα ταξίδι στα ποιοτικά χαρακτηριστικά της κοινωνίας μέσα από τα στοιχεία της πολιτιστικής και οικονομικής ιστορίας, όπως μπορεί να τα καταδείξει ο πιο άμεσος και καθημερινός τρόπος επικοινωνίας με τους ανθρώπους, η γαστρονομία.
Η σεφ Γωγώ Δελογιάννη περιμένει το κοινό του ΚΠΙΣΝ για δυο συναντήσεις με επίκεντρο τα ξεχωριστά γαστρονομικά έθιμα που συνδέονται με την περίοδο των Αποκρεών, της Καθαράς Δευτέρας και της Σαρακοστής.
Σχεδιασμός-Υλοποίηση: Γωγώ Δελογιάννη, Σεφ
ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ
![gastronomy_0.jpg gastronomy_0.jpg](/images/220x220/3/jpg/sites/default/files/event/2019/03/18/gastronomy_0.jpg)
Συζητήσεις ελληνικής γαστρονομίας: Ελληνικά έθιμα
ΤΙΜΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ
Είσοδος ελεύθερη