- CITY GUIDE
- PODCAST
-
31°
Εμφάνιση φίλτρων
Οι εκδόσεις Διάπλους και ο IANOS παρουσιάζουν το βιβλίο/CD της Μαριλένας Καββαδά, «Τρεις ευχές κρυμμένες σε κοχύλι» σε εικονογράφηση της Λιάνας Δενεζάκη.
Λίγα λόγια για το βιβλίο/CD και την εκδήλωση
Η συγγραφέας θα υποδεχτεί στον ΙΑΝΟ μικρούς και μεγάλους φίλους με δημιουργικά παιχνίδια και εκπλήξεις. Στο CD του νέου αυτού παιδικού μιούζικαλ τη μουσική υπογράφει ο Βαγγέλης Γερμανός και τραγουδούν φιλικά οι: Δώρος Δημοσθένους, Ελεωνόρα Ζουγανέλη, Σπυριδούλα Μπάκα, Γιάννης Παλαμίδας, Μάνος Πυροβολάκης και Σαββέρια Μαργιολά. Συμμετέχει η χορωδία του Δημοτικού της Λεοντείου Σχολής Αθηνών.
ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ
![thumbnail_cover-final.jpg thumbnail_cover-final.jpg](/images/220x220/3/jpg/sites/default/files/event/2018/11/15/thumbnail_cover-final.jpg)
Μαριλένα Καββαδά, Τρεις ευχές κρυμμένες σε κοχύλι
ΤΙΜΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ
Για παιδιά από 4 ετών και άνω / Είσοδος ελεύθερη