![114868-649339.jpg 114868-649339.jpg](/images/120x120/3/jpg/sites/default/files/contributor/114868-649339.jpg)
Μαρία Αλεξίου
1’ ΔΙΑΒΑΣΜΑ
Λίγες μέρες έμειναν για το μεγαλύτερο πάρτι της Άνοιξης από την Athens Voice και την Klik Records. Όλη η Αθήνα στις 9/5 θα είναι στη Διπλάρειο Σχολή. Μουσικές και διάθεση στο τέρμα. Για τη διάθεση ευθύνεστε εσείς, όσο για τη μουσική ρίξτε μια ματιά στα decks. Μαζί μας θα είναι οι:
Save The Date: 9/5, Διπλάρειος Σχολή, Η εμπειρία συνεχίζεται...stay tuned
Μάθε περισσότερα εδώ
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΑΠΟΨΕΙΣ
ΣΤΗΛΕΣ