Αρχειο
Ένας πρώην τατουατζής ζωγραφίζει τα κορίτσια που θέλουμε να γνωρίσουμε
Υπερ-ρεαλιστικά πορτρέτα που λένε «γλείψε με»
![50591-153528.jpg 50591-153528.jpg](/images/120x120/3/jpg/sites/default/files/contributor/50591-153528.jpg)
Μαρία Κοραχάη
1’ ΔΙΑΒΑΣΜΑ
Ξεκίνησε να σχεδιάζει στα 3 και στα 8 άρχισε να ζωγραφίζει με λαδομπογιές και πούλησε το πρώτο του έργο σε έναν οικογενειακό φίλο. Ο Γερμανός Mike Dargas δεν σπούδασε ποτέ arts, είχε tattoo studio για 14 χρόνια και σήμερα ζωγραφίζει τεράστια υπερ-ρεαλιστικά πορτρέτα που μοιάζουν με φωτογραφίες. Κι όμως, τα κορίτσια αυτά δεν υπάρχουν πουθενά, ούτε πρόκειται να τα γνωρίσουμε. Ίσως κάποιος τα ονειρεύτηκε. Ο Mike Dargas τα ζωγράφισε.
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΑΠΟΨΕΙΣ
ΣΤΗΛΕΣ