![42700073_562246877585728_3324353125745164288_n.jpg 42700073_562246877585728_3324353125745164288_n.jpg](/images/120x120/3/jpg/sites/default/files/42700073_562246877585728_3324353125745164288_n.jpg)
Ελένη Μπεζιριάνογλου
1’ ΔΙΑΒΑΣΜΑ
Για το νέο του project με τίτλο «Άνοιξη-Φθινόπωρο», o φωτογράφος Qozop, τράβηξε φωτογραφίες κάποιων εικοσάρηδων hippies με τους γηραιότερους συγγενείς τους, είτε ήταν η μητέρα είτε ο παππούς ή η γιαγιά. Στη συνέχεια, τα δύο μέλη της οικογένειας αντάλλαξαν ρούχα και ξαναφωτογραφήθηκαν.
Το αποτέλεσμα είναι τόσο αστείο όσο και γλυκό. Απλό, εύκολο, αξιαγάπητο. Μήπως να το δοκιμάζαμε κι εμείς με τους δικούς μας;
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΑΠΟΨΕΙΣ
ΣΤΗΛΕΣ