Στα δελτία βλέπεις κάτι απίθανους τύπους να κραυγάζουν «Δεν είμαστε κατά του εμβολίου, είμαστε κατά της υποχρεωτικότητας», κατά το: «Δεν ήθελα να τη βιάσω, αυτή ήταν ντυμένη σαν να τα ’θελε».
![kyriakos_1.jpg kyriakos_1.jpg](/images/272x272/3/jpg/sites/default/files/kyriakos_1.jpg)
Στα δελτία βλέπεις κάτι απίθανους τύπους να κραυγάζουν «Δεν είμαστε κατά του εμβολίου, είμαστε κατά της υποχρεωτικότητας», κατά το: «Δεν ήθελα να τη βιάσω, αυτή ήταν ντυμένη σαν να τα ’θελε».
Τις επτά ώρες που κράσαραν τα σόσιαλ μίντια αναμετρηθήκαμε με τις εξαρτήσεις μας, με τον τρόπο που έχει διαμορφωθεί ο προσωπικός μας κόσμος, με έναν ελεύθερο χρόνο μακριά από τις πλατφόρμες
Αναρωτηθήκατε ποτέ γιατί μετά από μια μεγάλη χαρά, ενθουσιασμό, εκπληκτικό σεξ, υπέροχο φαγητό «πέφτουμε», νιώθουμε ακόμα και θλίψη;
Η προφανής επίθεση του Αδ. Γεωργιάδη εναντίον του Υπ. Εξωτερικών εγκαινιάζει έναν κύκλο εσωστρεφούς αντιπαράθεσης στο κυβερνών κόμμα
Η στρατηγική στόχευση ήταν σαφής
Η συμφωνία αγοράς εξοπλιστικού υλικού και στρατιωτικής αλληλεγγύης συναντά αλλοπρόσαλλες αντιστάσεις
Ας τους χειροκροτήσουμε όλους αυτούς τους υπερανθρώπους, αλλά κυρίως ας παραδειγματιστούμε και ας σηκωθούμε από τον καναπέ μας.