Ο Δήμος Αθηναίων με την Ανακύκλωση Συσκευών Α.Ε. ενώνουν τις δυνάμεις τους για μια πιο καθαρή πόλη
Το μουσικό συγκρότημα ONIRAMA υποδέχθηκε και ξεσήκωσε το κοινό με τα τραγούδια του
![115151-718269.jpg 115151-718269.jpg](/images/120x120/3/jpg/sites/default/files/contributor/115151-718269.jpg)
Ο Δήμος Αθηναίων και η Ανακύκλωση Συσκευών Α.Ε. υποδέχθηκαν τους πολίτες, στο Σεράφειο του Δήμου Αθηναίων, με μια συναυλία.
Με μια μεγάλη μουσική συναυλία, ο Δήμος Αθηναίων και η Ανακύκλωση Συσκευών Α.Ε. υποδέχθηκαν τους πολίτες, στο Σεράφειο του Δήμου Αθηναίων, με αφορμή τη συνεργασία των δυο φορέων για μια πιο καθαρή πόλη.
H συνεργασία με την Ανακύκλωση Συσκευών Α.Ε. αποσκοπεί στην προσπάθεια του Δήμου Αθηναίων να ενθαρρύνει τους δημότες της Αθήνας να ανακυκλώνουν τις ηλεκτρικές συσκευές τους.
![photo_1_-_electrocycle photo_1_-_electrocycle](/images/w734/jpg/files/2023-09-06/photo_1_-_electrocycle.jpg)
Το μουσικό συγκρότημα ONIRAMA υποδέχθηκε και ξεσήκωσετο κοινό με τα τραγούδια του. Η είσοδος για τους θεατές εξασφαλίστηκε με τον πιο πρωτότυπο τρόπο, φέρνοντας για ανακύκλωση μια μικρή ηλεκτρική ή ηλεκτρονική συσκευή.
Το κοινό ανταποκρίθηκε στο κάλεσμα και έφερε προς ανακύκλωση τις μικροσυσκευές του!
Τη βραδιά παρουσίασε ο Δημήτρης Μακαλιάς.