- CITY GUIDE
- PODCAST
-
25°
Η Arena τίμησε τους κολυμβητές της και τους προπονητές τους, που θα συμμετάσχουν στην Ολυμπιάδα του Τόκιο 2020.
Η Arena σε μία όμορφη εκδήλωση την Τρίτη 22/06 στο Coral Hotel του Παλαιού Φαλήρου θέλησε να τιμήσει τους κολυμβητές της (με τους προπονητές τους) που θα συμμετάσχουν στην Ολυμπιάδα του Τόκιο 2020.
![dsc_1914.jpg dsc_1914.jpg](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/dsc_1914.jpg)
Στην εκδήλωση παρευρέθηκαν στελέχη της εταιρείας, κολυμβητές της Arena με τους προπονητές τους και μέλη της ΚΟΕ. Η Arena τίμησε τους κολυμβητές της με μία αναμνηστική πλακέτα και ένα ξεχωριστό πακέτο προϊόντων από την Bishamon συλλογή της, μία σειρά ειδικά σχεδιασμένη για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Τόκιο.
![dsc_8757.jpg dsc_8757.jpg](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/dsc_8757.jpg)
Οι κολυμβητές της Arena που θα συμμετάσχουν στην φετινή Ολυμπιάδα, η οποία θα διεξαχθεί 23 Ιουλίου με 8 Αυγούστου, είναι οι: Ανδρέας Βαζαίος, Άννα Ντουντουνάκη, Απόστολος Χρήστου, Οδυσσέας Μελαδίνης, Κωνσταντίνος Μερετσόλιας, Άλκης Κυνηγάκης.
Αποκλειστικός αντιπρόσωπος Arena για την Ελλάδα: VETO SA | 210.48.39.480
arena.veto.gr