- CITY GUIDE
- PODCAST
-
36°
«Όσο περισσότερο κινείσαι, τόσο περισσότερο σε προστατεύει»
To Rexona παρουσιάζει τους καθημερινούς αθλητές.
![115151-718269.jpg 115151-718269.jpg](/images/120x120/3/jpg/sites/default/files/contributor/115151-718269.jpg)
Το Rexona επιστρέφει με μια νέα καμπάνια αφιερωμένη σε όσους κινούνται καθημερινά.
Με κεντρικό μήνυμα το «όσο περισσότερο κινείσαι, τόσο περισσότερο σε προστατεύει», στην καμπάνια των Καθημερινών Αθλητών, πήραν μέρος διάσημοι πρωταγωνιστές που παρότι έχουν διαφορετική καθημερινότητα ο καθένας ξεχωριστά, όλοι μαζί έχουν ένα κοινό: είναι σε κίνηση κάθε μέρα.
![rexona rexona](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/kentriki_foto_capture.jpg)
Η καμπάνια είναι στον αέρα σε Facebook, Youtube και Instagram, με ένα main video και επιμέρους versions, optimized για κάθε μέσο ξεχωριστά. Την καμπάνια σχεδίασε και υλοποίησε η isobar Greece, ενώ την παραγωγή των video ανέλαβε η TopCut Modiano με σκηνοθέτη τον Στάθη Μουρδουκούτα.
![rexona_logo.jpg rexona_logo.jpg](/images/w734/3/jpg/sites/default/files/rexona_logo.jpg)